Меблі Sandalyeci – це символ високої якості, вишуканого смаку й надійності

24.05.2019

Компанія Sandalyeci була створена у 2002 році у турецькому місті Ізмір, і за цей час встигла зарекомендувати себе як лідер в сегменті готельних меблів. На заводі в Ізмірі виробляються не тільки відомі дерев’яні стільці і крісла Sandalyeci, а також пуфи, табурети, дивани, ліжка, шезлонги, столи, консолі.

Закрита площа заводу досягає двадцять п’ять тисяч квадратних метрів. Тут з’являються у світ понад 1000 моделей й спецзамовлень для проектів, як для місцевого ринку, так й за кордон, де продаж здійснюється більш, ніж в 30 країнах світу.

Меблі бренду використовується в готелях, ресторанах, барах, кафе й аеропортах. На заводі працюють кращі професіонали й техніки, які стежать за якістю виробів, тому Sandalyeci — це один з тих брендів, який доводить, що якість і стиль можуть йти рука об руку.

Меблі Sandalyeci – це символ високої якості, вишуканого смаку і надійності. Дизайн виробів відображає досконалість всього процесу в поєднанні з дослідженнями, досвідом й виробничими можливостями, які в змозі задовольнити потреби свого клієнта та гарантувати служіння на довгі роки.

(Visited 4 times, 1 visits today)